Paweł Kukiz

Paweł Piotr Kukiz

5,7
912 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Kukiz

Obrażony na cały świat, zżerany wewnętrznie przez żółć własnej nienawiści (...). Panie Kukizie kochany; niech Pan raczy darować sobie filmowo-muzyczne manewry i odpocznie. Przy okazji my odpoczniemy. W czasie wakacji radze nie przesadzać z dużą ilością kaczej zupy (ona nikomu nie wyjdzie na dobre).

użytkownik usunięty
Boora

szkoda slow na to co napisales. zastanow sie najpier o czym on spiewa a dopiero pozniej to oceniaj. dziekuje

szkoda słów dla takich kukizów, tyle w temacie.

Boora

boora sukha to jakiś kolejny wyborca PiSu na tym forum :(!!!

Boora

Moi uczniowie mawiają "żal" na takie wypociny. Więc piszę "żal", bo wątpię, czy coś do Bórej innego dotrze.

Boora

ja sie zgadzam, ten pan moglby juz zostawic filmy w spokoju
nie jestem fanem jego muzyki ale fanow jest sporo a mi nie przeszkadza
ale panie, chcesz grac muzyke to graj muzyke a nie maczaj paluchy w polityce
co to za muzyk ktory promuje na swojej popularnosci akcje propagandowe i wciska poglady polityczne
czlowieku, chcesz grac to graj ale przestan mieszac ludziom w glowach

ciekawe czy robi to za darmo z glupoty czy tez moze te pier.... wyglasza za spora ilosc $$$

El_Magiko

Ale Kukiz ma odwagę wygłaszać poglądy niepopularne i nie uzależnia ich od partyjnej przynależności (patrz piosenki "ZCHN" i "Wirus SLD"), w przeciwieństwie do osób wysługujących się władzy pokroju Wojewódzkiego, który dostaje rządowe fuchy.

wuj_Jozef

kazdy ma prawo sie identyfikowac z czym chce
poglady niepopularne ma tez marily manson i co? klaskamy?
ale facet zajmuje sie muzyka a nie polityka wiec jednak brawa
jak polityka to ja wole kazika:)
bo on to wszystko pieprzy a nie wykorzystuje muzyke do mieszania w glowach

chcesz byc artysta to wara od polityki
a skoro to filmweb to jeszcze raz powtorze, niewazne kim chcesz byc to filmy zostaw w spokoju

El_Magiko

ps wojewodzki to nie artysta
to innA bajka

El_Magiko

Nie chodzi, żeby klaskać Kukizowi, ale facet jeżeli mówi o polityce, to czyni to z głębokiego przekonania i jest trochę mądrzejszy od przeciętnego człowieka z polskiego show-biznesu (sądząc po ich wypowiedziach). Ma swoje przekonania, a nie jest koniunkturalistą pokroju Wajdy (żeby znaleźć przykład filmowy).

Wcześniejszy Kazik rzeczywiście mówił mądrze o polityce w swoich utworach, ten późniejszy już średnio;)

Oczywiście wolę słuchać piosenek obu panów K niż słuchać ich w studiu, rozprawiających o polityce:D

wuj_Jozef

no ja jednak wolalbym zeby sie trzymali z daleka od polityki i zajeli sie soba
co do kukiza to chyba z niego wyroslem
nie mowie ze jego muzyka to dla gowniarzy tylko i z tego sie wyrasta no ale kiedys dawno temu mi sie podobalo ale dzis i juz od dawna nie slucham, sentyment nie pozostal i poprostu przestalo sie podobac

El_Magiko

A kogoś boli że Kukiz śpiewa np. o Katyniu? Każdemu patriocie gotuje się krew jak widzi ruską swołocz wykręcająca się od prawdy i to w dzisiejszych czasach. Kukiza jako artystę lubię choć bez przesady, jako aktor raczej nie jest wysokich lotów, ale to co mówi jest prawdą i nikomu nie mydli oczu, SLD to banda komunistycznych złodziei związanych z czasami które odbiły się mocno na naszym kraju i do dziś z tego gówna nie możemy wyjść więc darujcie sobie teksty o zupie z kaczki bo to zupełnie inna bajka jakieś gówniane PiSy i PO a to co zapisali na kartach historii ruscy komuniści :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones