Paweł Kukiz

Paweł Piotr Kukiz

5,7
912 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Kukiz

Paweł Kukiz jest jedną z niewielu postaci polskiej sceny,która mimo upływu lat nigdy nie dała - że tak powiem - d u p y! Zauważyłam Go w Aya-rl i odtąd pilnie śledzę,jak wielu pl wykonawców,a że często utożsamiam się z Jego poglądami,jestem pełna podziwu dla Gościa! Żyje z tego co robi,ale nigdy nie sprzedał się mediom.Nigdy nie został "coca colą" ani medialnym pajacem. Jest naprawdę Gościem!!

wiorkaloveS

Popieram !!! http://www.youtube.com/watch?v=Kip3M0UYxcE

wiorkaloveS

Obejrzyjcie go u Wojewodzkiego. Po prostu mnie zmiazdzyl! :o

użytkownik usunięty
wiorkaloveS

Podobnie jak w przypadku Cejrowskiego, lubiłem go do czasu aż poznałem jego poglądy polityczne, to narodowościowy fanatyczny patriota i nie mam zamiaru słuchać bredni które głosi.

Czyli jak ktoś jest patriota to nie należy i nie wolno go słuchać??? Boże dokąd ten kraj zmierza...;/

michallodz2

Spokojnie taki margines sam się eliminuje.

wiorkaloveS

Coca-Coli może nie, ale Pepsi to już bardziej ;)

xallax

moze dlatego ze go nie chcieli:)
no ale jak juz facet macza paluchy w polityce to ciekawe czy za darmo?
moze zainkasowal iles $$$ i "powiedz koles w wywiadzie to i to, i jakby kto pytal myslisz tak i tak"
tez jest w pewnym sensie reklamiarzem tylko ze reklamuje i szykanuje wiekszych oszustow niz coca-cola czy pepsi
jak facet chce byc,ze tak powiem, artysta to niech artysta zostanie a nie wplatuje w to polityke i promuje badz nie politykow na fali swojej slawy
polska, mieszkam w polsce
sic!

El_Magiko

a nie zauważyłes ilu tzw artystów było po stronie PO i paradowało razem z kandydatami Platformy przed wyborami? Czyzbyś krytykował Kukiza bo otwarcie pokazuje ze jest przciwnikiem Donka i jego świty?

geno1916

czyzbys mowil ze to dobrze jesli tzw "artysta" zamiast zajmowac sie muzyka czy co tam jeszcze wykorzystuje popularnosc zeby zajmowac sie polityka?
coz ja tam za jego muzyka nie przepadam, podobalo mi sie jak bylem gdzies w gimnazjum ale od dawna moj gust muzyczny wzgledem kukiza obrocil sie o 180stopni no ale nie przeszkadza mi, niech sobie spiewa
za jego aktorstwem "nie przepadam" jeszcze bardziej ale na cale szczescie gra tylko w gniotach ktore i tak mi sie nie podobaja wiec nie ma problemu
no ale jak facet zaczyna sie bawic w polityke i mieszac ludziom w glowach to juz nie jest dobrze
to ile artystow bylo po stronie po czy czegos tam mnie nie obchodzi, jesli cos robi duzo osob tzn ze staje sie dobre?
nie jest tez fajne jesli w pewnym momencie w takim miejscu jak filmweb facet nagle jest oceniany na podstawie pogladow i tego co mowi a nie na podstawie tego jak gra
czy sie nie sprzedal mediom? no tego nie wiem bo tak bardzo uwaznie go nie sledze ale bardzo mozliwe ze komus sie jednak sprzedal bo gdyby nie zajalby sie tymi swoimi piosenkami i juz
ponoc wszyscy artysci to prostytutki

El_Magiko

"no ale jak facet zaczyna sie bawic w polityke i mieszac ludziom w glowach to juz nie jest dobrze" zawsze byłem przekonany ,że "mieszanie w głowach" to znaczy sprowadzanie ludzi z właściwej drogi i ,że specjalistami są właśnie muzycy popierający lewackich złodziejaszków i oszustów (nowa lewica pod postacią palikota różni się od starej tym ,że otwarcie mówi ,że kłamie) Nie wiem jak można pisać ,że ktoś kto promuje patriotyzm i walkę o swoją godność np. przeciwko fałszowaniu hstorii może w jakikolwiek sposób coś zamieszać. Jak już do naprostuje tych co mają namieszane.

Ottiss14

Masz racje bardzo dobry jest on grał w zespole Aya rl ,w którym nagrał kultowy utwór ,,Skóra''

wiorkaloveS

Za to w polityce to dał d...y koncertowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones