Paweł Kukiz

Paweł Piotr Kukiz

5,7
912 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Kukiz

Uwielbiam go jako muzyka,ale że lubi PIS,no please :(

ronjeremy7

Coraz więcej ludzi dostrzega że pis to nie jest ten pis jakim go maluje PO

GhostDeath

PO jest niewiele lepsze od PIS,ale z dwojga złego wolę PO,a tak na marginesie to mam poglądy lewicowe.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GhostDeath

"Coraz więcej ludzi dostrzega że pis to nie jest ten pis jakim go maluje PO"


Fakt. Jest znacznie gorszy.

ronjeremy7

pokaz mi jeden wywiad z Kukizem w którym powiedzał że jest pisowcem.. dałeś się ogłupić tvnowską papką jak leming...

ronjeremy7

nigdzie nie mówił że sympatyzuje z PiSem, mówił tylko że wyjaśnianie sprawy katastrofy Smoleńskiej zostało spartaczone. Zresztą PiS ostatnio nastawił się wrogo do Kukiza bo widzi że ten jest nieprzychylny całemu temu systemowi w którym jest i korzysta każdy polityk w sejmie. Oni tam wszyscy ze sobą współpracują i podtrzymują ten system

ronjeremy7

Mysle ze jego poglady polityczne to jego wylacznie sprawa. na marginesie nie widze nic zlego w pis. darza do prawdy i reform :) pozdro

anakin_sparrow

Racja,kto jakie ma poglądy to wyłącznie jego sprawa,a my możemy się z nimi zgadzać albo nie.
Każda partia przeprowadza jakieś reformy poprzez ustawy które przegłosowuje.
O jaką prawdę ci chodzi,czy o taką że Tusk z Putinem zabili Kaczyńskiego ?
Pozdro :)

ronjeremy7

Nie napisałem że od razu zabili. Ale sprawa jest nie wyjasniona. A wypadało by to zrobić. // ;)

anakin_sparrow

Pis dąży do "prawdy i reform" większej bzdury to już dawno nie słyszałem,chyba,że chodzi o takie damskie reformy...

ronjeremy7

Nie wydaje mi się, żeby Paweł sympatyzował z PiSem, przynajmniej obecnie. Kiedyś zdarzyło mu się coś pozytywnego powiedzieć na temat tej partii (przede wszystkim była mu bliższa od lewicy/PO), wciąż zabiera głos na temat katastrofy smoleńskiej, ale z tego co wiem PiS nie jest jego ukierunkowaniem politycznym. Paweł jest przede wszystkim konserwatystą, ma swój dość inny pogląd na politykę (JOWy, a z tym PiSowi stanowczo nie po drodze).

użytkownik usunięty
Andaira

Ja zwasze bardzo cenilam pana Kukiza - jeden z niewielu odwaznych i szczerych ludzi w tym calym "burdelowym" srodowisku.
Gdybym go kiedys spotkala, na pewno przybilabym mu piatke!

Dokładnie, jest to facet z charakterem, bardzo odważny i zawsze mówi to co myśli (a myśli niegłupio, ale to już temat na inną dyskusję raczej). Nie poddaje się bez walki. Bardzo szanuję takich ludzi.

No i, oczywiście, świetny muzyk poza tym:)

ronjeremy7

Kukiz jest katoprawicowy, ale pis-owski raczej nie.

ronjeremy7

Niech sobie głosuje na kogo chce,jego wybór.

ronjeremy7

Ja w ogóle nie uwielbiam Kukiza,a czy on lubi PiS?-to nie jest pewne,bo kiedyś chyba lubił PO i chyba nie sympatyzował z ZChN-em.Trudno pojąć,o co chodzi temu facetowi i kogo on lubi?A dziś niestety spełnił się jednak polski koszmar,bo to jednak PiS wygrał po długim czasie wybory.

ronjeremy7

Muzyk z niego raczej kiepski, jeśli w ogóle można go muzykiem nazwać (strzelam że nie umie czytać nut). Śpiewać nigdy dobrze nie umiał (jestem muzykiem), ale w talk show z oponentem od Palikota też się nie sprawdził. Pieprzył bardzo chaotycznie. Ma gościu problemy z wystąpieniami publicznymi. Z retoryką u niego kiepsko. Nie mówi ciekawie. Jedyne co ma, to poglądy. Piszę to jako człowiek o poglądach mocno antylewicowych, wolnościowych. Informację o jego kandydaturze na prezydenta przyjąłem jako dowcip. Z pewnością ten człowiek szkodzi prawicy.

ronjeremy7

a za co konkretnie nie lubisz pisu?

ronjeremy7

On nie popiera żadnej partii. Pisu też nie popiera.

2222

Piją chłopcy ciepłą wódkę pod stołem
Leży Jędrek pod rozbitym motorem
Na parkiecie pary wesoło tańcują
Świat się kręci a koszule się prują

Idą, idą chłopcy z zabawy do domu
Nie zawadzaj, nie zawadzaj, nie zawadzaj nikomu
Idą, idą chłopcy z zabawy do domu
Nie zawadzaj, nie zawadzaj, nie zawadzaj nikomu

Tam przy ścianie stoją piękne dziewczyny
Wtem przyszli obcy, chłopcy z sąsiedniej siedziby
No to się nasi w rogu wnet namówili
I sztachetami obcych po plecach pobili

Idą, idą chłopcy z zabawy do domu
Nie zawadzaj, nie zawadzaj, nie zawadzaj nikomu
Idą, idą chłopcy z zabawy do domu
Nie zawadzaj, nie zawadzaj, nie zawadzaj nikomu

Ej horyłko z buraka
Ej horyłko z buraka
Ej horyłko z buraka
Robisz z mene duraka
Ej horyłko z buraka
Robisz z mene duraka
Ja dla tebe srebro, zloto
Ja dla tebe srebro, zloto
Ja dla tebe srebro, zloto
A ty mene buch w bołoto
Ja dla tebe srebro, zloto
A ty mene buch w bołoto

A jak zabawa skończyła się koło rana
Chłopcy opici podpalili stóg siana
Ale za chwilę sami ten stóg ugasili
I z tej radości znowu się razem pobili

Idą, idą chłopcy z zabawy do domu
Nie zawadzaj, nie zawadzaj, nie zawadzaj nikomu
Idą, idą chłopcy z zabawy do domu
Nie zawadzaj, nie zawadzaj, nie zawadzaj nikomu
Idą, idą chłopcy z zabawy do domu
Nie zawadzaj, nie zawadzaj, nie zawadzaj nikomu
Idą, idą chłopcy z zabawy do domu
Nie zawadzaj, nie zawadzaj, nie zawadzaj nikomu

ronjeremy7

PiSu on nie popiera. Krytykuje czasami jego działania. Bardziej więc jest neutralny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones