PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195202}
4,6 32 345
ocen
4,6 10 1 32345
2,1 10
ocen krytyków
S@motność w sieci
powrót do forum filmu S@motność w sieci

Do obejrzenia filmu zachęciła mnie książka, Mianowicie troszkę sie rozczarowałam filmem, gdyż książka wzbudziła we mnie więcej emocji. Lecz Polecam I film i książkę naprawdę warto:)

ocenił(a) film na 6
karolina18

Zgadzam się w 100%!
Jak dla mnie najlepiej zacząć od książki ;)

karolina18

Przeaczytalem ksiazke przed ukazaniem sie filmu i nie jestem pewien czy powinienem ogladac tez i film! Czasami tak bywa, ze po filmie ksiazka nie robi sie juz tak wartosciowa i ciekawa! Dlatego tez nigdy nie zobacze tego filmu! Sam poczatek recenzji nie jest juz zgodny z prawda i to tez mnie zniecheca! Zaczynam ksiazke, po raz czwarty! Dziekuje Ci za ta cenna wskazowke:)

Maniu876

Nie wiem czy to tylko moje odczucia ale mam wrażenie że film będzie bardziej zrozumiały po przeczytaniu książki...jakby tak właśnie miało być...przeczytałeś książkę - będziesz wiedział o co chodzi oglądając film (tzn. pewne wątki są tak jakby "zarezerwowane" dla czytelnika)...książka jak dla mnie rewelacyjna (czytałam chyba z 5 razy) film nie najgorszy aczkolwiek mam pewien niedosyt...pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones