PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195202}
4,6 32 345
ocen
4,6 10 1 32345
2,1 10
ocen krytyków
S@motność w sieci
powrót do forum filmu S@motność w sieci

Kurcze...

użytkownik usunięty

To byl jeden z najnudniejszych filmow jaki ogladalam - i odpadlam po ok. 40 minutach.
Po prostu nie wciaga, pomimo dobrych aktorow (Cielecka , Chyra) i tyle.

ocenił(a) film na 3

zgadzam sie z opinią najgorszy film jaki chyba widziałam masakra ja nie wiem co tak ludzie sie tym filmem zachwycali jak dla mnie bardzo słaby

ocenił(a) film na 6
irus6

Do takich filmów trzeba podchodzić wyłącznie po przeczytaniu książki, bo bez niej nic się nie zrozumie, w filmie wiele wątków jest opuszczonych, to oczywiste bo to tylko 2h więc wypadałoby najpierw przeczytać książkę a potem brać się za seans.

ocenił(a) film na 1
cebulowa

nudny film na podstawie grafomańskiej książki udającej arcydzieło

ocenił(a) film na 6
Vanilla34

A czytałaś książkę?

ocenił(a) film na 1
cebulowa

a czy to nie wynika z mojego komentarza? ;-) Oczywiście - przebrnęłam to "arcydzieło" w bólach

ocenił(a) film na 6
Vanilla34

No to dobrze. Może książka nie jest arcydziełem, no ale da się ją przeczytać.

ocenił(a) film na 1
cebulowa

moja przyjaciółka była nią zachwycona (zazwyczaj mamy podobne gusta) - może jestem za mało romantyczna :-)))

Temat filmu dobry, ale akcja się wlecze. Film mógłby trwać spokojnie te półtorej godz. zamiast 2 h.

ocenił(a) film na 3

Oglądałam z nudów - straszny gniot. Wątki poupychane bez sensu, bez ładu i składu, grafomańskie dialogi, tandetna sceneria, np. scena, w której Cielecka pije na śniadanie szampana w Paryżu, na dachu kamienicy z widokiem na wieżę eiffla.... to już za dużo cukru w cukrze jak dla mnie.
Chyra w tym filmie mnie w ogóle nie przekonuje - jest odrzucający, nie jestem w stanie zidentyfikować się z zakochaną do szaleństwa w tym typie bohaterką. Migające tu i tam gołe pośladki Cieleckiej - tani, desperacki chwyt marketingowy. Ufff....
Ogólnie uważam ten film za słaby, co jest tym bardziej dziwne, że gra w nim para doskonałych aktorów, którzy dodatkowo jeszcze w życiu prywatnym są/byli/bywają parą - zupełnie nie było widać tego żaru na ekranie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones