PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195202}
4,6 32 345
ocen
4,6 10 1 32345
2,1 10
ocen krytyków
S@motność w sieci
powrót do forum filmu S@motność w sieci

Film jest słaby.

ocenił(a) film na 4

obiektywnie- jest słaby.
Najpierw przeczytałam książkę, później oglądnęłam film. zdaję sobie sprawę, że film nie ma być w 100% odzwierciedleniem, a jest jedynie inspirowany na książce, ale moim zdaniem nie jest to najlepsza ekranizacja książkowa.
1. w książce jest pełno emocji, można wręcz pozazdrościć takiego uczucia, w filmie w ogóle nie czuje się żeby oni się kochali i pragnęli.
2. wątek Natalii jest przedstawiony bardzo krótko. nie wiem czy nie lepiej byłoby pominąć np Jennifer- bo z filmu i tak nie wynika jakie może mieć znaczenie w całej sprawie, na rzecz wątku o Natalii.
3. Film nudzi, po prostu , i nie jest to kwestia braku wrażliwości na piękno bo książkę czyta się jednym tchem.
4. nie ma zobrazowanej mocnej więzi między ewą a jakubem, nie ma przedstawionego tego jak mocno czekali na siebie, jak nic innego nie miało znaczenia. trochę takie to bez emocji jak juz wczesniej wspomnialam

ale na usprawiedliwienie można powiedzieć, że cięzko przedstawic ciekawie historie, gdzie 80% akcji to pisanie jakiegoś rodzaju e-maila, wiadomo,że trzeba było mocno ograniczyć fabułę sprzed komputera.
uważam, ze uczciwie byłoby 4/10 w kinie światowym.

ocenił(a) film na 4
olusia130

Mam bardzo podobne odczucia. Ksiażke przeczytałam w kilka godzin, skończyłam czytać ze łazmai w oczach, a film nie wzbudził we mnie żadnych emocji. Myślę, że mógłaby na podstawie tej ksiażki powstać duzo lepsza ekranizacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones