PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195202}
4,6 32 345
ocen
4,6 10 1 32345
2,1 10
ocen krytyków
S@motność w sieci
powrót do forum filmu S@motność w sieci

Ma swoją atmosferę, swój rytm... jeśli się nie wczuje w ten klimat, nie zaakceptuje filmu takim, jaki jest, nie ma sensu do niego powracać. Oglądałem go parokrotnie, zawsze przychodzi moment, że odczuwam pewne znużenie fabułą, jednak jakoś mnie to nie zniechęca i na pewno do niego jeszcze powrócę. Bo to ważny film. Wspaniała Cielecka i Chyra, głębokie spojrzenie na książkę (mam wrażenie że film jest głębszy od powieści) i muzyka, muzyka

muzyka.

Dworzanin

nie lepiej sięgnąć po jakiś inny film w podobnych klimatach...
Jeżeli chodzi o tego typu tematykę to ten film jest jednym z najgorszych obrazów jakie widziałem. Cokolwiek by o nim nie mówić bo tak naprawdę szkoda słów - tego się nie da oglądać, szacunek dla ludzi co przy tym filmie nie przysypiali - jak ktoś chce marnować czas w jak najgorszym stylu, to film jak znalazł.

ocenił(a) film na 10
Dworzanin

dla mnie ten film jest również bardzo ważny... mam kilka filmów, w ktorych odnajduję coś magicznego...niepowtarzalnego...klimat. O tym się nie da pisać...to można tylko poczuć... Cieszę się że nie jestem odosobniona...

ocenił(a) film na 1
Dworzanin

Nie no dajcie spokój. Film głębszy od książki? Film to totalne dno. Nuda,
nuda i jeszcze raz nuda. Zero emocji, zero wzruszeń. Nawet Chyra i Cielecka
nie uratowali tego filmu. Gdybym obejrzała najpierw film to może by mi się
choć trochę podobał, ale jako że byłam wręcz zauroczona książką i to kilka
dobrych lat przed obejrzeniem filmu, to zasługuje on na 1/10 a to i tak na
wyrost.

ocenił(a) film na 7
olkamnyp

Uważam, że film jest rewelacyjny. To, że nikt tam nie krzyczał ani nie śmiał się zbyt głośno nie znaczy, że nie było tam emocji. Emocje przebijały się wręcz przez szklany ekran trafiając do mnie. Sam J.L. Wiśniewski przyznał, że film rewelacyjnie oddaje nastrój książki,. Ja również tak przezyłam tę powieść. MImo wielu słów tak naprawdę dużą rolę grają tu niedopowiedzenia. świetne kreacje Chyry i Cieleckiej udowodniły, że milczenie może przejmować do szpiku kości,

ocenił(a) film na 8
Dworzanin

Ja przed chwilą obejrzałam film i jestem nim trochę zauroczona... Bardzo mi się podobał, ze względu na to, że jest taki inny od typowego kina, gdzie wszystko jest pokazane jak na dłoni i oczywiste. Muzyka świetna, gra aktorów również bardzo mi się podobała.. Bez zbędnych słów i efektów.. Moim zdaniem 9/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones