PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195202}
4,6 32 345
ocen
4,6 10 1 32345
2,1 10
ocen krytyków
S@motność w sieci
powrót do forum filmu S@motność w sieci

miałam sobie zdobyć ten film ale
troche mnie zniechęciliście.

użytkownik usunięty
Jane_Mary20

Obejrzyj film, co Ci szkodzi :)
Powiem tak, właśnie skończyłam ogladać film i MASAKRA. Film zupełnie nie odddaje tego co jest w książce, a skończyłam ją czytać ze 4 h temu.

Od książki dosłownie nie można sie oderwać. Pech chciał, że czytając końcówkę książki jechałam pociągiem. Czytając nie mogłam powstrzymać łez.

Dlatego polecam ten film, jako "dodatkek" po przeczytaniu książki. W innym przypadku sama nie wiem czy dała bym rade obejrzeć film do końca.
Pozdrawiam i polecam ksiażkę.

ocenił(a) film na 6
Jane_Mary20

ja również proponuję obejrzeć. Ma swój klimat:)

ocenił(a) film na 4
Jane_Mary20

Film mnie się wydał chaotyczny. Mnóstwo niepowiązanych ze sobą scen. Ale dużym plusem są dialogi : )

ocenił(a) film na 2
Jane_Mary20

Spodziewałam się czegoś lepszego ...

ocenił(a) film na 1
Jane_Mary20

Moim zdaniem film jest beznadziejny. Wgl nie ma muzyki, jest chaotyczny i zdecydowanie zadługi 119min czyli prawie dwie godziny mordęgi. Nie polecam!

ocenił(a) film na 9
m_constellation

W ogóle nie ma muzyki?! Ja właśnie w muzyce się zakochałam... Jest rewelacyjna i to m.in. dzięki niej film ma taki fajny klimat. Najpierw obejrzałam film, który mnie zachwycił, potem przeczytałam książkę, która zachwyciła mnie podobnie. Uwielbiam Cielecką, uwielbiam Chyrę - uważam, że sprawdzili się w tych rolach. Dziwi mnie w sumie, że film ma tak niską ocenę na filmwebie, bo to, że jest kilka wpadek, nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem, a klimat i sama fabuła, a nawet ten chaos, na który wszyscy narzekają, dodaje 'tego czegoś' filmowi. I te momenty ciszy.

ocenił(a) film na 3
elleza

książka genialna, a film...tak po prostu nudny...:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones